مشخصات شرکت

مشخصات شرکت

درباره رهنمون

شرکت مهندسي رهنمون صنعت در سال 1370 با هدف ارائه خدمات در زمینه صنایع غذائی ، در حوزه مهندسي ، تامين كالا و ساخت و اجرا تاسیس شده است .

شركت داراي مجوز خدمات مهندسي در زمينه صنايع غذائي و بسته بندي از وزرات صنايع ميباشد . دفتر طراحي و فروش شركت ، داراي كادر ورزيده مهندسي و فروش واقع در تهران و كارگاه ماشين سازي مجهز به انواع ماشين آلات و كادر اجرائي مجرب در كرج واقع است . شركت داراي مجوز فعاليت ماشين سازي در زمينه فوق از وزارت صنايع با بيش از بيست و پنج سال سابقه فعاليت مي باشد .

شرکت ، به دلیل سوابق قبلی موسسین ، از همان آغاز مدیریت پروژه های بزرگ صنایع غذائی را در فاز های مختلف به عهده داشته است : از بررسی اولیه تا تهیه طرح توجیه اقتصادی – فنی ، مشاور در خرید دانش فنی و تجهیزات خارجی و ساخت داخل ، نیز نظارت بر اجرای پروژه ، نصب و راه اندازی ، آموزش و تولید ، نظارت بر اجرای سیستم های مدیریت کیفیت و همچنین تحقیقات بازار و بازاریابی داخلی و بین المللی . از جمله پروژه های مدیریت شده بوسیله شرکت ، می توان به اولین خط تولید فرنچ فرایز در ایران و نیز اولین خط تولید قند مایع میوه و اولین خط سورتینگ و درجه بندی وزنی میوه در ایران را ذکر کرد .

این شرکت منتخب مشاورین منتخب بانک صنعت و معدن و کانون مشاوران در زمینه صنعت ، شاخه مصنوعات و صنعت ، شاخه انرژی ، نفت و گاز نیز می باشد .

سرخط فعالیت های شرکت به شرح زیر است :
 • فرآيند هاي مربوط به آماده سازي و بسته بندي خرما ، كشمش و ساير خشكبار : شستشو و آماده سازی و بسته بندي خرما ، خمير پاستوریزه و هموژنیزه خرما ، شكلات و کلوچه خرما ، خرما با روكش شكلات ، پودر خرما و ... . شركت در اين زمينه پروژه هاي گوناگوني را اجرا كرده است .
 • خطوط مربوط به صنایع پوره ، کنسانتره و قند مایع میوه ( سیب ، انگور ، خرما و ... ) و قند های حاصل از چغندرقند ، نیشکر و نشاسته ( ذرت ، گندم ، برنج و ... ). شرکت در این زمینه با شرکت مهندسی Sovimp از ایتالیا که پیشرو در زمینه صنایع فرآیند قند مایع میوه است همکاری می نماید
  و پروژه های مختلفی را از فاز طراحی تا اجرا مدیریت نموده است (شرکت شهد باب پارس در تبریز ، سیباسان در چهار محال بختیاری و شركت قند مايع مينو در شيراز به عنوان سه نمونه ذکرمی شود ).
 • خطوط مربوط به صنایع سیب زمینی و سایر سبزیجات غده ای:
  شرکت دارای پروژه های انجام شده در زمینه فرنچ فرایز ، چیپس سیب زمینی و انواع اسنک می باشد شرکت در این زمینه با Kiremko و Tolsma از هلند همکاری می کنند .
 • خطوط شستشو ، سورتينگ و بسته بندی انواع میوه و صیفی. شرکت اولین سازده این خط در ایران بوده و در این زمینه با شرکت Greefa از هلند همکاری می کند .
 • آماده سازی ، فرآوری و بسته بندی انواع میوه و سبزیجات برگی به صورت تازه ، خشک و منجمد ( IQF ).
 • خطوط تولید انواع روغن های گیاهی :ذرت ، تخم آفتاب گردان ، سویا ، کنجد ،هسته انگور ، زیتون ، گردو و ... ( با همکاری Sovimp ایتالیا ).
 • صنایع فرآوری و بسته بندی انواع مغز دانه ها
 • انواع سیستم های بسته بندی محصولات غذائی با همکاری Hayssen
 • سیستم های اتوماسیون و مکانیزاسیون انتهای خط تولید : انواع کانوایر صنعتی و طرح های بسته بندی ثانویه و بسته بندی حمل و نقل
 • مشاوره صنعتی

آدرس

تهران، خیابان دکتر فاطمی، شماره 221، طبقه هفتم