سیستم های اتوماسیون بسته بندی ثانویه

Blue Print Automation در زمینه بسته بندی ثانویه تخصص دارد و سازنده تجهیزات پرکن کارتن و سینی برای بسته های منعطف و دشوار از نظر حمل و نقل مثل doy pack ، pillow bag (کیسه بالشتکی) و کیسه هایی با دوخت 4 طرفه با به کار گیری تکنولوژی های بسته بندی متفاوت ، از جمله روش های ثقلی و سیستم های برداشت و گذاشت ( pick & place ) روباتیک می باشد .
برای صنعت غذاهای منجمد یا محصولات سنگین تر مثل پنیر ورقه ورقه و شکر که به طور افقی کارتن می شود تکنولوژی ثقلی بکار می رود و سرعت 150 کیسه در دقیقه قابل دست یابی است .
برای صنایع دیگر مثل اسنک ، شیرینی ، بستنی ، سریال های صبحانه ، آب میوه در دوی پک ( doy pack ) BPA سیستم برداشت و گذاشت روباتیک را بکار می گیرد و بسته به نوع محصول و بسته بندی تا سرعت 300 کیسه در دقیقه قابل دست یابی است . روبات مورد استفاده مدولار بوده و بنابراین قابل گسترش و دست یابی به سرعت های بالاتر نیز هست .
BPA با داشتن سه مرکز ساخت و خدمات پس از فروش در اروپا ، آمریکا و یک مرکز در چین و یک مرکز در برزیل همچنین هشت مرکز فروش و خدمات در سایر نقاط ،پیشرو در صنعت اتوماسیون بسته بندی در جهان می باشد .
BPA مشهور ترین ارائه دهنده سیستم های کلید تحویل اتوماسیون بسته بندی در جهان است . این سیستمها بر اساس کار بیست و چهار ساعت در تمام سال ساخته می شود و در جهان به خاطر تغییر فرمت سریع ، انعطاف ، سرعت و طراحی ساده زبانزد هستند .

Vertical Packer


Delta Robot